ТРИСОЛЬ

Термін державної реєстрації препарату ТРИСОЛЬ (реєстраційне посвідчення UA/1117/01/01) закінчився 19.08.2019.
Зверніть увагу, якщо препарат було зареєстровано і виготовлено до дати закінчення реєстрації, він може продаватись.
«Лікарські засоби, випущені в обіг під час строку, протягом якого лікарський засіб було
дозволено до застосування в Україні, можуть застосовуватися в Україні до закінчення їх
терміну придатності, визначеного виробником та зазначеного на упаковці»
ст. 9 Закону України «Про лікарські засоби»

При зміні препарату обов’язково проконсультуйтесь з лікарем.
МНН: Electrolytes
Державна реєстрація: UA/1117/01/01 з 19.08.2014 по 19.08.2019
Дата останнього оновлення інструкції: 21.01.2018
АТХ-код: B05BB01 Electrolytes
Температура зберігання: не вище 25 °C. Не заморожувати
Ціна в аптеках: інформація про ціни відсутня

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ТРИСОЛЬ

( TRISOLUM )

Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять натрію хлориду 0,5 г; калію хлориду 0,1 г;

натрію гідрокарбонату 0,4 г;

допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.

Лікарська форма Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група

Розчини, які застосовуються для корекції порушень електролітного балансу. Електроліти. Код АТС  В05В В01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Розчин Трисоль коригує вміст води, електролітів та концентрацію іонів водню, які визначають кислотно-лужне середовище в організмі, покращує реологічні властивості крові, зменшує гіповолемію, поліпшує мікроциркуляцію, збільшує діурез. Чинить дезінтоксикаційну дію внаслідок зниження рівня токсинів та збільшення діурезу.

Фармакокінетика

Після введення у вену розчин Трисоль разом з кров’ю надходить до органів та тканин, де включається у процеси метаболізму.

Клінічні характеристики

Показання.

Дегідратація організму при значних втратах рідини, пов’язаних з діареєю, блюванням, масивною крововтратою, опіками, оперативними втручаннями, харчовими токсикоінфекціями, холерою. Метаболічний ацидоз, інтоксикації різного ґенезу.

Протипоказання.

Гіперчутливість до компонентів препарату, тяжкі захворювання нирок, гіпергідратація, гіпернатріємія, стани, при яких має місце гіперкаліємія, набряк мозку чи легенів, метаболічний алкалоз, тяжка ниркова та серцева недостатність, порушення видільної функції нирок або загроза їх виникнення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат застосовувати як розчинник лікарських засобів. Негативних наслідків при взаємодії з іншими лікарськими засобами не виявлено, за винятком препаратів не сумісних з натрієм хлоридом як розчином.

Особливості застосування.

Препарат перед застосуванням підігріти до 36-38 0С, застосовувати під контролем лабораторних досліджень вмісту електролітів крові, кислотно-лужного балансу крові. При  розвитку гіперкаліємії Трисоль тимчасово заміняти розчином Дисоль до нормалізації електролітного балансу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Досвід застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутній.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дані стосовно впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами відсутні, оскільки препарат застосовують винятково в умовах стаціонару.

Спосіб застосування та дози.

Трисоль вводити внутрішньовенно зі швидкістю 40-120 крапель за хвилину. Перед застосуванням розчин підігріти до 36-38 0С. При тяжких формах захворювання препарат вводити краплинно.

При невідкладній дегідраційній терапії розчин вводити струминно протягом 1-3 годин. Протягом першої години вводити розчин у кількості, яка становить 7-10 % маси тіла хворого. У подальшому струминне введення розчину замінити краплинним протягом     24-48 годин зі швидкістю 40-120 крапель на хвилину. Препарат застосовувати під контролем лабораторних показників гемодинаміки. Загальна кількість розчину, що вводиться, має відповідати об’єму рідини, втраченої при випорожненні, блюванні, сечо- та потовиділенні. Баланс втраченої рідини і введеного препарату визначати кожні 6 годин. Доза для дітей ‒ 3-10 мл на 1 кг маси тіла на добу. Дітям вводити внутрішньовенно краплинно у кількості, необхідній для відновлення об’єму рідини.

Діти.

Дітям розчин Трисоль вводити при невідкладних станах за життєвими показаннями під наглядом лікаря.

Передозування.

Введеннявеликих об’ємів розчину може призвести до порушень функції нирок, гіперволемії, гіперкаліємії (парестезії, сплутаність свідомості, параліч, раптова зупинка серця), гіпернатріємії, алкалозу, гіпергідратації, набряку мозку.

Лікування

Припинити застосування та призначити симптоматичне лікування: введення розчинів глюкози, розчинів, що містять бікарбонат натрію, кальцію. Препарат виводити за допомогою гемодіалізу. Гіперкаліємія усувається виключенням гіперкатаболізму, призначенням калійзберігаючих діуретиків, інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту, гепарину, β-адреноблокаторів, застосуванням калію з їжею та лікарськими засобами. Гіпергідратація усувається призначенням сечогінних препаратів: високих доз фуросеміду (до 100 мг на добу парентерально) при постійному контролі вмісту електролітів.

Побічні реакції.

При застосуванні розчину Трисоль можливий розвиток гіперкаліємії, гіпернатріємії, алкалозу, гіпергідратації, гіперволемії. При індивідуальній непереносимості будь-якого компоненту препарату можливі  реакції гіперчутливості; диспепсичні розлади.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Несумісний з препаратами, що містять калій і підвищують рівень калію крові.

Упаковка.

По 200 мл або 400 мл у флаконах.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

ТОВ «НІКО».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

86123, Україна, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Тайожна, 1-1.

Тел.: +38(062)341-46-41.

E-mail: office@nikopharm.com.ua

 

На сайті наведено виключно офіційні оновлені інструкції без перекладів та скорочень.

Інформація про лікарські засоби представлена на сайті для ознайомлення, не є приводом для самолікування та не є рекламою лікарських засобів.

Важливо! До кожного лікарського засобу, який ви купуєте, обов’язково має додаватися інструкція про застосування лікарського засобу.

Тримайте всі інструкції до препаратів Домашньої аптечки під рукою – завантажуйте мобільний додаток Ліки Контроль БЕЗКОШТОВНО

 appStore2 images