КОЛІГАЗ-ЗДОРОВ`Я

Нажаль, термін дії препарата КОЛІГАЗ-ЗДОРОВ`Я (реєстраційне посвідчення UA/12946/01/01) вже закінчився. Інструкція застаріла.
Спробуйте новий пошук


Зображення завантаження мобільного додатку Ліки Контроль
Всі інструкції в кишені.
Завантажуйте Ліки Контроль
безкоштовно

Перегляньте наш каталог ліків, в якому 100% зареєстрованих лікарських засобів в Україні!

ЗАТВЕРДЖ ЕНО

Наказ Міністерства охорони

здоров’я України

________ № _________

Реєстраційне посвідчення

№ _____________________

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КОЛІГАЗ-ЗДОРОВ’Я

(COLIGAS-ZDOROVYE)

Склад:

діюча речовина:simeticone;

1 мл (27 крапель) препарату містить симетикону 40 мг;

допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), кислота бензойна (Е 210), сахарин натрію, поліетиленгліколю стеарат, гліцеролу моностеарат, ароматизатор «Банан», вода очищена.

Лікарська форма Краплі оральні.

Основні фізико-хімічні властивості:гомогенна, білого або майже білого кольору емульсія з фруктовим запахом. Допускається розшарування емульсії, що усувається при збовтуванні.

Фармакотерапевтична група

.  Засоби, що застосовуються при функціональних шлунково-кишкових розладах. Силікони. Код АТС  А03A X13.

Фармакологічні властивості

ФармакодинамікаСиметикон – нетоксична поверхнево-активна речовина, отримана на основі кремнію, піногасник. Усуває пухирці газу, що утворюються при метеоризмі, шляхом зміни їх поверхневого натягу. Газ, що утворюється при цьому, абсорбується і/або видаляється природним шляхом.

ФармакокінетикаСиметикон діє виключно на поверхні пухирців газу і не всмоктується слизовою оболонкою травного тракту.

Показання.Симптоматичне лікування всіх типів надмірного утворення і накопичення газу у травному тракті: аерофагія, метеоризм, у тому числі в післяопераційний період, при коліках у немовлят. Як допоміжний засіб для діагностичних досліджень черевної порожнини, таких як рентгенологічні дослідження, ультразвукова діагностика та гастрофіброскопія. Як піногасник при інтоксикаціях поверхнево-активними речовинами (пральними порошками або іншими мийними засобами).

Протипоказання. Непрохідність кишечнику, обструктивні захворювання травного тракту.    Гіперчутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Левотироксин може зв’язуватися з симетиконом. Абсорбція левотироксину у кишечнику може бути порушена при одночасному прийомі з симетиконом. 

Особливості застосування.При повторній появі скарг або при триваліших скаргах з боку травного тракту слід звернутися до лікаря.

Краплі не містять цукру, а мають у своєму складі штучні речовини, які надають краплям солодкуватого смаку, тому препарат можна призначати хворим на цукровий діабет.

Застосування у період вагітн ості або годування груддю.Контрольовані дослідження з цього приводу не проводилися. Оскільки активний компонент не всмоктується слизовою оболонкою травного тракту, не слід очікувати будь-якої дії лікарського препарату на плід або накопичення препарату у грудному молоці.

Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе тільки тоді, коли очікувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Оскільки симетикон є інертною речовиною, яка не абсорбується, вплив на керування автотранспортом або іншими механізмами практично виключений.

Спосіб застосування та дози.

Симптоматичне лікування надмірного утворення і накопичення газу у травному тракті.

Для дорослих: по 25–50 крапель, можна застосовувати з невеликою кількістю рідини, після кожного прийому їжі та перед сном (3–5 разів на добу).

Для дітей віком6–15 років: по 15–20 крапель, можна застосовувати з невеликою кількістю рідини, після кожного прийому їжі та перед сном (3–5 разів на добу).

Для новонароджених і дітей віком до 6 років: по 10–15 крапель 2–3 рази на добу під час або після їди.

Підготовка дорослих перед дослідженням шлунка і/або кишечнику.

По 50 крапель 3–4 рази на добу протягом 2 днів перед дослідженням, 50 крапель натще вранці у день дослідження та 50 крапель безпосередньо перед дослідженням.

Як антидот при отруєннях поверхнево-активними речовинами.

Дітям застосовують 65 крапель або1/3 вмісту флакона (2,5–10 мл) залежно від тяжкості стану.

Дорослим застосовують від1/3 до2/3 вмісту флакона (10–20 мл).

Ретельно збовтайте вміст флакона перед застосуванням!

Діти.Препарат застосовують дітям від дня народження.

Передозування. До цього часу випадки передозування невідомі. Оскільки симетикон у хімічному та фізіологічному відношенні інертний, то інтоксикація практично виключена. У разі застосування доз більших, ніж рекомендовано, слід звернутися до лікаря.

Побічні реакції. Оскільки симетикон у краплях не всмоктується у травному тракті і виводиться з організму у незміненому стані, небажані ефекти препарату малоймовірні.

У осіб з індивідуальною гіперчутливістю можливі алергічні реакції, шкірний висип, свербіж, гіперемія, кропив’янка.

Термін придатності.3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності препарату після розкриття флакона 28 діб.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. Краплі оральні 40 мг/мл по 30 мл у флаконах, закупорених пробками-крапельницями поліетиленовими та кришками пластмасовими, у коробці.

Категорія відпуску.Без рецепта.

Виробник.Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.