НОВІРИН

Зображення завантаження мобільного додатку Ліки Контроль
Всі інструкції в кишені.
Завантажуйте Ліки Контроль
безкоштовно

Перегляньте наш каталог ліків, в якому 100% зареєстрованих лікарських засобів в Україні!

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НОВІРИН

( NOVIRIN )

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить інозину пранобексу 500 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат.

Лікарська формаТаблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею з рискою, від майже білого до жовтувато-білого кольору.

Фармакотерапевтична група.Противірусні засоби прямої дії. Код АТС  J05А X05.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Діюча речовина - інозин пранобекс (молекулярний комплекс інозин: п-ацетамідобензойна кислота: N,N-диметиламіно-2-пропанол у співвідношенні 1:3:3) чинить пряму противірусну та імуномодулюючу дію. Пряма противірусна дія зумовлена зв’язуванням із рибосомами вражених вірусом клітин, що уповільнює синтез вірусної і-РНК (порушення транскрипції та трансляції) та призводить до пригнічення реплікації РНК- та ДНК-геномних вірусів; опосередкована дія пояснюється потужною індукцією інтерфероноутворення.

Імуномодулюючий ефект зумовлений впливом на Т-лімфоцити (активізація синтезу цитокінів) та підвищенням фагоцитарної активності макрофагів. Під впливом препарату посилюється диференціація пре-Т-лімфоцитів, стимулюється індукована мітогенами проліферація Т- і В-лімфоцитів, підвищується функціональна активність Т-лімфоцитів, у тому числі їхня здатність до утворення лімфокінів, нормалізується співвідношення між субпопуляціями Т-хелперів та Т-супресорів (відновлюється імунорегуляторний індекс CD4/CD8). Лікарський засіб значно посилює продукування інтерлейкіну-2 лімфоцитами та сприяє експресії рецепторів для цього інтерлейкіну на лімфоїдних клітинах; стимулює також активність натуральних кілерів (NK-клітин) навіть у здорових людей; стимулює активність макрофагів до фагоцитозу, процесингу та презентації антигену, що сприяє збільшенню антитілопродукуючих клітин в організмі вже з перших днів лікування.

Стимулює також синтез інтерлейкіну-1, мікробіцидність, експресію мембранних рецепторів та здатність реагувати на лімфокіни та хемотаксичні фактори. При герпетичній інфекції значно прискорюється утворення специфічних протигерпетичних антитіл, зменшуються клінічні прояви та частота рецидивів.

Лікарський засіб також запобігає поствірусному послабленню клітинного синтезу РНК та білка в клітинах, які були інфіковані, і це особливо важливо щодо клітин, які зайняті в процесах імунного захисту організму. У результаті такої комплексної дії зменшується вірусне навантаження на організм, нормалізується діяльність імунної системи, значно активізується синтез власних інтерферонів, що сприяє стійкості до інфекційних захворювань та швидкій локалізації вогнища інфекції у випадку його виникнення.

Фармакокінетика

Лікарський засіб має високу біологічну доступність, після прийому внутрішньо швидко всмоктується, максимальна концентрація інозину у плазмі крові досягається через 1 годину; фармакологічна дія проявляється приблизно через 30 хвилин та утримується до 6 годин.

Інозин метаболізується за циклом типовим для пуринових нуклеозидів з утворенням сечової кислоти; інші компоненти виводяться нирками у формі глюкуронових та оксидованих похідних, а також у незміненому вигляді. Кумуляції в організмі не виявлено. Повне виведення лікарського засобу та його метаболітів настає через 48 годин.

Клінічні характеристики

Показання.

§ Інфекційні захворювання вірусної етіології у пацієнтів із нормальним та зниженим імунним статусом: грип, парагрип, гострі респіраторні вірусні інфекції, бронхіт вірусної етіології, риновірусні та аденовірусні інфекції; епідемічний паротит, кір;

§ захворювання, спричинені: вірусами простого герпесуHerpes simplex I або II типу (герпес губів, шкіри обличчя, слизової оболонки порожнини рота, шкіри рук, офтальмогерпес), підгострий склерозуючий паненцефаліт, генітальний герпес; вірусомVaricella zoster (вітряна віспа та оперізувальний лишай, у тому числі рецидивуючий у хворих з імунодефіцитом); вірусом Епштейна-Барра (інфекційний мононуклеоз); цитомегаловірусом; папіломавірусом людини; гострий та хронічний вірусний гепатит В;

§ хронічні рецидивуючі інфекції дихальних шляхів і сечостатевої системи у пацієнтів з ослабленим імунітетом (хламідіоз та інші захворювання, спричинені внутрішньоклітинними збудниками).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до інозину пранобексу та до інших компонентів лікарського засобу; подагра, сечокам’яна хвороба, тяжка ниркова недостатність III ступеня, гіперурикемія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не слід приймати лікарський засіб одночасно з імунодепресантами. З обережністю застосовувати пацієнтам, які приймають інгібітори ксантиноксидази (наприклад алопуринол) та засоби, які посилюють виведення сечової кислоти із сечею, включаючи тіазидні діуретики (наприклад гідрохлоротіазид, хлорталідон, індапамід) та петльові діуретики (фуросемід, торасемід, етакринова кислота).

При одночасному застосуванні з азидотимідином підвищується утворення нуклеотиду внаслідок збільшення біодоступності азидотимідину у плазмі крові та збільшення внутрішньоклітинного фосфорилювання у моноцитах крові людини.

Особливості застосування.

Слід пам’ятати, що Новірин, як і інші противірусні засоби, при гострих вірусних інфекціях найбільш ефективний, якщо лікування розпочато на ранній стадії хвороби (краще в першу добу). Лікарський засіб застосовувати як для монотерапії, так і в комплексному лікуванні антибіотиками, противірусними та іншими етіотропними засобами.

Діюча речовина лікарського засобу метаболізується до сечової кислоти та може спричинити значне підвищення її концентрації в сечі. У зв’язку з цим Новірин з обережністю застосовувати пацієнтам з подагрою та гіперурикемією в анамнезі, уролітіазом та нирковою недостатністю. При необхідності застосування лікарського засобу для таких пацієнтів необхідно ретельно контролювати концентрацію сечової кислоти. При довготривалому застосуванні (3 місяці або довше) доцільно щомісяця контролювати концентрацію сечової кислоти в сироватці крові та в сечі, функцію печінки, склад периферичної крові і параметри функції нирок.

У деяких осіб можуть виникати гострі реакції підвищеної чутливості (ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, кропив′янка). У таких випадках терапію лікарським засобом слід припинити.

При тривалому застосуванні лікарського засобу існує ризик розвитку нефролітіазу.

Пацієнти літнього віку. Немає необхідності змінювати дози, лікарський засіб застосовувати у дозуванні для дорослих. В осіб літнього віку частіше, ніж в осіб середнього віку, спостерігається підвищення рівня сечової кислоти в сироватці крові та в сечі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження стану плода та порушення фертильності у людей відсутні. Невідомо, чи проникає інозину пранобекс у грудне молоко. При відсутності досліджень з безпеки лікарського засобу не рекомендується призначати його у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив лікарського засобу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не досліджувався. Однак для прийняття рішення щодо керування автомобілем або роботи з іншими механізмами необхідно враховувати, що лікарський засіб може спричинити запаморочення або інші побічні реакції з боку нервової системи (див. розділ «Побічні реакції»).

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб приймати внутрішньо, краще після їди та через однакові проміжки часу; при необхідності таблетку можна розжувати, подрібнити та/або розчинити в невеликій кількості води безпосередньо перед застосуванням. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від нозології, тяжкості перебігу і частоти рецидивів; у середньому тривалість лікування становить 5-14 днів, при необхідності після 7-10-денної перерви курс лікування повторити; лікування з перервами та підтримуючими дозами може тривати від 1 до 6 місяців.

Максимальна добова доза для дорослих - 8 таблеток (4 г).

Рекомендован і дози та схеми застосування лікарського засобу

Грип, парагрип, гострі респіраторні вірусні інфекції:

дорослі- по 2 таблетки 3-4 рази на добу;

діти - добова доза з розрахунку 50 мг/кг маси тіла за 3-4 прийоми протягом 5-7 днів; при необхідності лікування продовжити або повторити через 7-8 днів. Для досягнення найбільшої ефективності при гострих респіраторних вірусних інфекціях лікування краще починати при перших симптомах хвороби або з першої доби захворювання. Як правило, лікарський засіб слід приймати ще 1-2 дні після зникнення симптомів.

Бронхіт вірусної етіології:

дорослі - по 2 таблетки 3 рази на добу;

діти - добова доза з розрахунку50 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 2-4 тижнів.

Епідемічний паротит: добова доза з розрахунку 70 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 7-10 днів.

Кір: добова доза з розрахунку 100 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 7-14 днів.

Афтозний стоматит:

дорослі - по 2 таблетки 4 рази на добу,діти - добова доза з розрахунку 70 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 6-8 днів (гостра фаза), потімдорослі - по 2 таблетки 3 рази на добу,діти - 50 мг/кг за 3-4 прийоми 2 рази на тиждень протягом 6 тижнів.

Інфекційний мононуклеоз: добова доза з розрахунку 50 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 8 днів.

Цитомегаловірусна інфекція: добова доза з розрахунку 50 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 25-30 днів.

Оперізувальний лишай та лабіальний герпес:

дорослі -по 2 таблетки 3-4 рази на добу;

діти - добова доза з розрахунку 50 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 10-14 днів (до зникнення симптомів).

Генітальний герпес: у гострий період по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 5-6 днів; у період ремісії підтримуюча доза - по 2 таблетки (1000 мг) 1 раз на добу - до 6 місяців.

Підгострий склерозуючий паненцефаліт: добова доза з розрахунку 50-100 мг/кг за 6 прийомів (кожні 4 години) протягом 8-10 днів; після 8-денної перерви при легкому перебігу додатково ще 1-3 курси, при тяжкому перебігу - до 9 курсів.

Інфекції, спричиненіHuman papilloma virus (гострокінцеві кондиломи): по 2 таблетки 3 рази на добу, курс лікування - 14-28 днів; при комбінації з кріотерапією або CO2-лазерною терапією - по 2 таблетки 3 рази на добу протягом 5 днів, 3 курси з інтервалом 1 місяць.

Гепатит В:дорослі - по 2 таблетки 3-4 рази на добу протягом 15-30 днів; потім підтримуюча доза - по 2 таблетки (1000 мг) 1 раз на добу протягом 2-6 місяців.

Хронічні рецидивуючі інфекції дихальних шляхів і сечостатевої системи у пацієнтів з ослабленим імунітетом (у комплексному лікуванні):

дорослі - по 2 таблетки 3-4 рази на добу, курс лікування - від 2 тижнів до 3-х місяців;

діти - добова доза з розрахунку 50 мг/кг за 3-4 прийоми протягом 21 дня (або 3 курси по 7-10 днів з такими ж перервами).

Для відновлення функції імунної системи та досягнення стійкого імуномодулюючого ефекту у пацієнтів з ослабленим імунітетом курс лікування повинен тривати від 3 до 9 тижнів.

Пацієнти літнього віку. Лікарський засіб можна застосовувати у звичайних дозах для дорослих, необхідності у корекції дози немає.

Діти.

Лікарський засіб застосовувати дітям віком від 1 року.

Передозування.

Випадки передозування не спостерігались. Передозування може спричинити підвищення концентрації сечової кислоти у сироватці крові і в сечі. При передозуванні показано промивання шлунка та симптоматична терапія.

Побічні реакції.

Лікарський засіб, як правило, добре переноситься навіть при довготривалому застосуванні. Найчастішою побічною реакцією є короткочасне та незначне (зазвичай у межах норми) збільшення концентрації сечової кислоти в сироватці крові і в сечі (спричинене метаболізмом інозину), яке нормалізується через декілька днів після закінчення застосування лікарського засобу.

Лабораторні дослідження:підвищення рівня сечової кислоти у крові, підвищення рівня сечової кислоти у сечі, підвищення рівня азоту сечовини у крові, підвищення рівнів трансаміназ, підвищення рівнів лужної фосфатази у крові.

З боку нервової системи:головний біль, запаморочення, підвищена втомлюваність, нездужання, розлади сну.

З боку травного тракту:нудота, блювання, біль у надчеревній ділянці, діарея, запор, відсутність апетиту.

З боку шкіри та підшкірної тканини:свербіж, шкірні висипання, кропив’янка.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (включаючи ангіоневротичний набряк).

Психічні розлади: знервованість.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів:підвищення рівня трансаміназ, лужної фосфатази або азоту сечовини в крові.

З боку скелетно-м’язової та сполучної тканин:біль у суглобах.

З боку нирок та сечовивідних шляхів:поліурія (збільшення об’єму сечі).

Наявна інформація, що протягом постмаркетингового дослідження були зареєстровані побічні реакції, частоту виникнення яких неможливо встановити за наявними даними:

з боку травного тракту: болі в животі (у верхній частині живота);

з боку імунної системи: анафілактичні реакції, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, гіперчутливість, кропив′янка;

з боку шкіри і підшкірної клітковини: еритема.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в пачці.

По 10 таблеток у блістері; по 4 блістери в пачці.

Категорія відпуску . За рецептом.

Виробник. АТ «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

04073, Україна, м. Київ, вул. Копилівська, 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua.


ИНСТРУКЦИЯ

по медицинскому применению лекарственного средства

НОВИРИН

( NOVIRIN )

Состав :

действующее вещество:1 таблетка содержит инозина пранобекса 500 мг;

вспомогательные вещества: крахмал картофельный, повидон, магния стеарат.

Лекарственная форма. Таблетки.

Основные физико-химические свойства: таблетки круглой формы с двояковыпуклой поверхностью с риской, от почти белого до желтовато-белого цвета.

Фармакотерапевтическая группа.Противовирусные средства прямого действия.

Код АТС  J05А X05.

Фармакологические свойства.

Фармакодинамика.

Активное вещество - инозин пранобекс (молекулярный комплекс инозин: п-ацетамидобензой-ная кислота: N,N-диметиламино-2-пропанол всоотношении 1:3:3)оказывает прямое противо- вирусное ииммуномодулирующее действие. Прямое противовирусное действие обусловлено связыванием срибосомами пораженных вирусом клеток, что замедляет синтез вирусной и-РНК (нарушение транскрипции итрансляции) иприводит кугнетению репликации РНК- иДНК-геномных вирусов; опосредованное действие объясняется мощной индукцией интерферонообразования. Иммуномодулирующий эффект обусловлен влиянием на Т-лимфоциты (активизация синтеза цитокинов) иповышением фагоцитарной активности макрофагов. Под влиянием препарата усиливается дифференцирование пре-Т-лимфоцитов, стимулируется индуцированная митогенами пролиферация Т- иВ-лимфоцитов, повышается функциональная активность Т-лимфоцитов, втом числе ихспособность кобразованию лимфокинов, нормализуется соотношение между субпопуляциями Т-хелперов иТ-супрессоров (восстанавливается иммунорегуляторный индекс CD4/CD8). Лекарственное средство значительно усиливает продуцирование интерлейкина-2лимфоцитами испособствует экспрессии рецепторов для этого интерлейкина налимфоидных клетках; стимулирует также активность натуральных киллеров (NK-клеток) даже уздоровых людей; стимулирует активность макрофагов кфагоцитозу, процессингу ипрезентации антигена, что способствует увеличению антителопродуцирующих клеток ворганизме уже спервыхдней лечения.

Стимулирует также синтез интерлейкина-1, микробицидность, экспрессию мембранных рецепторов испособность реагировать налимфокины ихемотаксические факторы. При герпетической инфекции значительно ускоряется образование специфических противогерпетических антител, уменьшаются клинические проявления ичастота рецидивов.

Лекарственное средство также предотвращает поствирусное ослабление клеточного синтеза РНК ибелка винфицированных клетках, что особенно важно для клеток, занятых впроцессах иммунной защиты организма. Врезультате такого комплексного действия уменьшается вирусная нагрузка наорганизм, нормализуется деятельность иммунной системы, значительно активизируется синтез собственных интерферонов, что способствует устойчивости кинфекционным заболеваниям ибыстрой локализации очага инфекции вслучае его возникновения.

Фармакокинетика.

Лекарственное средство имеет высокую биологическую доступность, после приема внутрь быстро всасывается, максимальная концентрация инозина вплазме крови достигается через 1час; фармакологическое действие проявляется примерно через 30минут идлится до6часов.

Инозин метаболизируется поциклу, типичному для пуриновых нуклеозидов собразованием мочевой кислоты; другие компоненты выводятся почками вформе глюкуроновых иоксидированных производных, атакже внеизмененном виде. Кумуляции ворганизме невыявлено. Полное выведение лекарственного средства иего метаболитов наступает через 48часов.

Клинические характеристики.

Показания.

§ Инфекционные заболевания вирусной этиологии упациентов снормальным исниженным иммунным статусом: грипп, парагрипп, острые респираторные вирусные инфекции, бронхит вирусной этиологии, риновирусные иаденовирусные инфекции; эпидемический паротит, корь;

§ заболевания, вызванные: вирусами простого герпесаHerpes simplex I или II типа (герпес губ, кожи лица, слизистой оболочки полости рта, кожи рук, офтальмогерпес), подострый склерозирующий панэнцефалит, генитальный герпес; вирусомVaricella zoster (ветряная оспа иопоясывающий лишай, втом числе рецидивирующий убольных с иммунодефицитом); вирусом Эпштейна-Барра (инфекционный мононуклеоз); цитомегаловирусом; папилломавирусом человека; острый ихронический вирусный гепатит В;

§ хронические рецидивирующие инфекции дыхательных путей имочеполовой системы упациентов сослабленным иммунитетом (хламидиоз идругие заболевания, вызванные внутриклеточными возбудителями).

Противопоказания.

Повышенная чувствительность кинозина пранобексу ик другим компонентам лекарственного средства; подагра, мочекаменная болезнь, тяжелая почечнаянедостаточность III степени, гиперурикемия.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий.

Не следует принимать лекарственное средство одновременно с иммунодепрессантами.

С осторожностью применять пациентам, которые принимают ингибиторы ксантиноксидазы (например алопуринол) и средства, которые усиливают выведение мочевой кислоты с мочой, включая тиазидные диуретики (например гидрохлоротиазид, хлорталидон, индапамид) и петлевые диуретики (фуросемид, торасемид, этакриновая кислота).

При одновременном применении с азидотимидином повышается образование нуклеотида вследствие увеличения биодоступности азидотимидина в плазме крови и увеличение внутриклеточного фосфорилирования в моноцитах крови человека.

Особенности применения.

Следует помнить, что Новирин, как идругие противовирусные средства, при острых вирусных инфекциях наиболее эффективен, если лечение начато наранней стадии болезни (лучше впервыесутки). Лекарственное средство применять как для монотерапии, так ивкомплексном лечении антибиотиками, противовирусными идругими этиотропными средствами.

Действующее вещество лекарственного средства метаболизируется до мочевой кислоты и может вызвать значительное повышение ее концентрации в моче. В связи с этим Новирин с осторожностью применять пациентам с подагрой и гиперурикемией в анамнезе, уролитиазом и почечной недостаточностью. При необходимости применения лекарственного средства для таких пациентов необходимо тщательно контролировать концентрацию мочевой кислоты. При длительном применении (3 месяца или дольше) целесообразно ежемесячно контролировать концентрацию мочевой кислоты в сыворотке крови и в моче, функцию печени, состав периферической крови и параметры функции почек.

У некоторых лиц могут возникать острые реакции повышенной чувствительности (ангионевротический отек, анафилактический шок, крапивница). В таких случаях терапию лекарственным средством следует прекратить.

При длительном применении лекарственного средства существует риск развития нефролитиаза.

Пациенты пожилого возраста. Нет необходимости изменять дозы, лекарственное средство применять в дозировке для взрослых. У лиц пожилого возраста чаще, чем у лиц среднего возраста, наблюдается повышение уровня мочевой кислоты в сыворотке крови и в моче.

Применение в период беременности или кормления грудью.

Исследований состояния плода и нарушения фертильности у людей отсутствуют. Неизвестно, проникает ли инозина пранобекс в грудное молоко. Из-за отсутствия исследований по безопасности лекарственного средства не рекомендуется назначать его в период беременности или кормления грудью.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Влияние лекарственного средства на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами не исследовалось. Однако для принятия решения относительно управления автомобилем или работы с другими механизмами необходимо учитывать, что лекарственное средство может вызывать головокружение или другие побочные реакции со стороны нервной системы (см. раздел «Побочные реакции»).

Способ применения и дозы.

Лекарственное средство принимать внутрь, лучше после еды ичерез равные промежутки времени; при необходимости таблетку можноразжевать, измельчить и/или растворить внебольшом количестве воды непосредственно перед применением. Длительность лечения определяет врач индивидуально взависимости отнозологии, тяжести течения ичастоты рецидивов; всреднем длительность лечениясоставляет 5-14дней, при необходимости после 7-10-дневного перерыва курс лечения повторяют; лечение сперерывами иподдерживающими дозами может длиться от1до6месяцев.

Максимальная суточная доза для взрослых - 8 таблеток (4 г).

Рекомендованные дозы исхемы применения лекарственного средства

Грипп, парагрипп, острые респираторные вирусные инфекции:

взрослые- по 2таблетки 3-4раза всутки;

дети- суточная доза израсчета 50мг/кгмассы тела за3-4приема в течение 5-7дней; при необходимости лечение следует продолжить или повторить через 7-8дней. Для достижения наибольшей эффективности при острых респираторных вирусных инфекциях лечение лучше начинать при первых симптомах болезни или спервых суток заболевания. Как правило, лекарственное средство следует принимают еще 1-2дня после исчезновения симптомов.

Бронхит вирусной этиологии:

взрослые- 2таблетки 3раза всутки;

дети- суточная доза израсчета 50мг/кгза3-4приема в течение 2-4недель.

Эпидемический паротит: суточная доза израсчета 70мг/кгв3-4приема в течение 7-10дней.

Корь: суточная доза израсчета 100мг/кгв3-4приема в течение 7-14дней.

Афтозный стоматит:

взрослые- по 2таблетки 4раза всутки,дети- суточная доза израсчета 70мг/кгза3-4приема в течение 6-8дней (острая фаза), затемвзрослые- 2таблетки 3раза всутки,дети- 50мг/кгза

3-4приема 2раза внеделю в течение 6недель.

Инфекционный мононуклеоз: суточная доза израсчета 50мг/кгза3-4приема в течение 8дней.

Цитомегаловирусная инфекция: суточная доза израсчета 50мг/кгза3-4приема в течение 25-30дней.

Опоясывающий лишай илабиальный герпес:

взрослые- по 2 таблетки 3-4раза всутки;

дети- суточная доза израсчета 50мг/кгза3-4приема в течение 10-14дней (доисчезновения симптомов).

Генитальный герпес: вострый период по 2таблетки 3раза всутки в течение 5-6дней; впериод ремиссии поддерживающая доза- по 2таблетки (1000мг) 1раз всутки- до6месяцев.

Подострый склерозирующий панэнцефалит: суточная доза израсчета 50-100мг/кгза6приемов (каждые 4ч) в течение 8-10дней; после 8-дневного перерыва при легком течении дополнительно еще 1-3курса, при тяжелом течении- до9курсов.

Инфекции, вызванныеHuman papilloma virus (остроконечные кондиломы): по2таблетки 3раза всутки, курс лечения - 14-28дней; при комбинации скриотерапией или CO2-лазерной терапией- по 2таблетки 3раза всутки в течение 5дней, 3курса синтервалом в1месяц.

Гепатит В:взрослые- по 2таблетки 3-4раза всутки в течение 15-30дней; затем поддерживающая доза- по 2таблетки (1000мг) 1раз всутки в течение 2-6месяцев.

Хронические рецидивирующие инфекции дыхательных путей имочеполовой системы упациентов сослабленным иммунитетом (вкомплексном лечении):

взрослые- по 2таблетки 3-4раза всутки, курс лечения - от2недель до3месяцев;

дети- суточная доза израсчета 50мг/кгза3-4приема в течение 21дня (или 3курса по 7-10 дней стакими жеперерывами).

Для восстановления функции иммунной системы идостижения устойчивого иммуномодулирующего эффекта упациентов сослабленным иммунитетом курс лечения должен длиться от3до9недель.

Пациенты пожилого возраста. Лекарственное средство можно применять в обычных дозах для взрослых, необходимости в коррекции дозы нет.

Дети.Лекарственное средство применять детям с 1 года.

Передозировка.

Случаи передозировки ненаблюдались. Передозировка может вызвать повышение концентрации мочевой кислоты в сыворотке крови и в моче. При передозировкепоказано промывание желудка исимптоматическая терапия.

Побочные реакции.

Лекарственное средство, как правило, хорошо переносится даже при длительном применении. Наиболее частой побочной реакцией является кратковременное и незначительное (обычно в пределах нормы) увеличение концентрации мочевой кислоты в сыворотке крови и в моче (вызванное метаболизмом инозина), которое нормализуется через несколько дней после окончания применения лекарственного средства.

Лабораторные исследования: повышение уровня мочевой кислоты в крови, повышение уровня мочевой кислоты в моче, повышение уровня азота мочевины в крови, повышение уровня трансаминаз, повышение уровня щелочной фосфатазы в крови.

Со стороны нервной системы: головная боль, головокружение, повышенная утомляемость, недомогание, расстройства сна.

Со стороны пищеварительного тракта: тошнота, рвота, боль в надбрюшном участке, диарея, запор, отсутствие аппетита.

Со стороны кожи и подкожной ткани: зуд, кожные высыпания, крапивница.

Со стороны иммунной системы:реакции гиперчувствительности (включая ангионевротический

отек).

Психические расстройства:нервозность.

Со стороны печени и желчевыводящих путей: повышение уровня трансаминаз, щелочной фосфатазы или азота мочевины в крови.

Со стороны скелетно-мышечной и соединительной тканей: боль в суставах.

Со стороны почек и мочевыводящих путей: полиурия (увеличение объема мочи).

Известно, что в течение постмаркетингового исследования были зарегистрированы побочные реакции, частоту возникновения которых невозможно установить по имеющимся данным:

со стороны пищеварительного тракта: боли в животе (в верхней части живота);

со стороны иммунной системы: анафилактические реакции, анафилактический шок, ангионевротический отек, гиперчувствительность, крапивница;

со стороны кожи и подкожной клетчатки: эритема.

Срок годности.3 года.

Условия хранения.

Хранить в оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °C.

Хранить в недоступном для детей месте.

Упаковка.

По 10 таблеток в блистере; по 2 блистера в пачке.

По 10 таблеток в блистере; по 4 блистера в пачке.

Категория отпуска. По рецепту.

Производитель. АО «КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД».

Местонахождение производителя и адрес места осуществления его деятельности.

04073, Украина, г. Киев, ул. Копыловская, 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua.