ПАРАЛЕН® ТИМ'ЯН

Зображення завантаження мобільного додатку Ліки Контроль
Всі інструкції в кишені.
Завантажуйте Ліки Контроль
безкоштовно

Перегляньте наш каталог ліків, в якому 100% зареєстрованих лікарських засобів в Україні!

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ПАРАЛЕН ® Тим’ян

(PARALEN ® Thyme)

Склад:

діюча речовина: 100 мл сиропу містять екстракту рідкого чебрецю /Thymus vulgaris L ./ (1:2-2,5) 15 г;

склад екстрагенту для екстракту рідкого чебрецю:амонію розчин 10 %, гліцерин 85 %, етанол 90 % (о/о), вода у співвідношенні (1:20:70:109);

допоміжні речовини:олія трояндова; ароматизатор меду; сік вишні кислої концентрований; сироп інвертний 81/55; глюкози розчин; сахарози розчин 67 %; натрію бензоат (Е 211); кислота лимонна, моногідрат; вода очищена.

Лікарська форма Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий або злегка мутний розчин червонувато-коричневого кольору.

Фармакотерапевтична група.Відхаркувальний засіб.

Код АТС  R05C А.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Завдяки компонентам ефірної олії чебрецю препарат ПАРАЛЕН® Тим’ян, сироп, чинить бронхолітичну, відхаркувальну та антимікробну дію. Посилюється розрідження в’язкого бронхіального секрету та полегшується його відкашлювання, зменшується спазм бронхів, а також пригнічуються ріст і проліферація мікроорганізмів.

Фармакокінетика

Немає даних.

Клінічні характеристики

ПоказанняСимптоматичне лікування гострого бронхіту та при запаленні слизової оболонки дихальних шляхів, яке супроводжується виділенням густого слизу.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів перпарату або інших рослин з родини губоцвітих (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); спадкова непереносимість фруктози, порушення засвоєння глюкози-галактози чи недостатність сахарази-ізомальтази.

Дитячий вік до 4 років.

Особливі заходи безпеки

Необхідно негайно звернутися до лікаря, якщо симптоми зберігаються довше одного тижня або з’являються такі симптоми, як задишка, температура тіла вище 39 °C або виділення мокротиння із вмістом гною чи крові.

Інформація для хворих на діабет.

У 10 мл препарату міститься 0,6 ХО (хлібних одиниць).

ПАРАЛЕН® Тим’ян, сироп, містить 4,9 об. % спирту етилового. Одноразова доза 10 мл сиропу містить 0,49 мл або 0,392 г етанолу. При прийомі всього змісту флакону 100 мл 3,9 г етанолу потрапляє всередину. Пацієнти з алкогольною залежністю не повинні використовувати цей продукт.

Потрібно приділяти особливу увагу при застосуванні (не перевищувати рекомендоване дозування) дітям і пацієнтам груп високого ризику, зокрема пацієнтам із ураженнями печінки, церебральними захворюваннями або порушеннями, епілепсією.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види вза ємодій.Невідома.

Будь-ласка, повідомте своєму лікареві, якщо Ви приймаєте або нещодавно приймали інші лікарські засоби, навіть ті, що відпускаються без рецепта.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.Через відсутність даних не рекомендується застосовувати препарат ПАРАЛЕН® Тим’ян у ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами при застосуванні не змінюється, але слід врахувати, що препарат містить етанол.

Спосіб застосування та дози.

Препарат містить етанол!

Дітям до 6 років потрібно розводити препарат в 50 мл води.

Вік (маса тіла)

Дозування

Сумарна добова доза

Діти 4-5 років

Діти 5-12 років (приблизно 19-43 кг)

Діти віком від 13 років та дорослі

3 рази на добу по 5 мл

3 рази на добу по 7,5 мл

3 рази на добу по 10 мл

15 мл

22,5 мл

30 мл

Приймати протягом дня через однакові проміжки часу, наскільки це можливо. Перед використанням флакон необхідно струшувати.

Тривалість лікування визначає лікар залежно від ступеня тяжкості та перебігу захворювання. Слід взяти до уваги також інформацію, викладену в розділах «Протипоказання», «Особливі заходи безпеки», «Побічні реакції».

Через наявність компонентів природного походження колір та смак препарату ПАРАЛЕН ® Тим’ян , сироп, можуть бути дещо різними. Ці відмінності не впливають на ефективність та якість препарату.

Діти.Застосовують дітям віком від 4 років.

Передозування.Симптоми отруєння внаслідок передозування чебрецю чи екстрактів чебрецю невідомі.

Побічні реакції. Побічні реакції оцінювали за такою частотою виникнення:

У дуже рідкісних випадках (< 0,01%) можуть виникати алергічні реакції включаючи задишку, висипання, кропив’янку чи набряк Квінке. Повідомлялося про випадки анафілактичного шоку та про шлунково-кишкові розлади, включаючи спазми, нудоту, блювання, діарею але частота їх виникнення невідома.

Інформація для пацієнта.

При виникненні побічних реакцій, припиніть приймання лікарського засобу і негайно зверніться до лікаря. Якщо будь-яка із побічних реакцій набуває серйозного характеру або у Вас виникає будь-яка реакція, не зазначена у цій інструкції, будь-ласка, зверніться до свого лікаря за консультацією.

Термін придатності.3 роки.

Після першого відкриття флакона зберігатине більше 6 місяців при температурі не вище

25 ºС.

Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС.

Упаковка.№ 1: по 100 мл у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник. Eй. Наттерманн енд Сайі. ГмбХ, Німеччина.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Наттерманналея 1, Кельн, Нордрейн-Вестфален, 50829, Німеччина