МЕМОРІЯ®

Зображення завантаження мобільного додатку Ліки Контроль
Всі інструкції в кишені.
Завантажуйте Ліки Контроль
безкоштовно

Перегляньте наш каталог ліків, в якому 100% зареєстрованих лікарських засобів в Україні!

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

МЕМОРІЯ ®

Склад лікарського засобу:

Діючі речовини:1 таблетка містить: Hypericum (Звіробій) D1 53,6 мг, Ginkgo (Гінкго) D6 37,2 мг, Conium (Болиголов) D6 37,2 мг, Ginseng(Женьшень) D6 37,2 мг, Arnica (Арніка) D12 37,2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Лікарська формаТаблетки.

Круглі плоскі таблетки від білого до коричнювато-сірого кольору з можливими вкрапленнями з розподільною рискою з однієї сторони, зі скошеними краями.

Назва і місцезнаходження виробника.

Ріхард Біттнер АГ,

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

Фармакотерапевтична група

Комплексний гомеопатичний препарат. Інші засоби для нервової системи. Код ATC N07.

Чинить комплексну ноотропну, вазоактивну та адаптогену дії: усуває спазми судин головного мозку, покращує стан церебральної гемодинаміки та живлення тканин мозку киснем, нормалізує обмінні процеси та енергетичний потенціал нервових клітин, покращує реологічні властивості крові та стан мікроциркуляції у судинах головного мозку, очного дна. Завдяки комплексній дії сприяє швидкому усуненню симптомів, що розвиваються внаслідок порушень церебрального кровообігу та обмінних процесів головного мозку, таких як часті головні болі, запаморочення, шум у голові, у вухах, емоційна лабільність, тривога, дратівливість, депресивні прояви, астенія (хронічна втома, слабкість). Покращує пам’ять, збільшує концентрацію уваги та швидкість психомоторних реакцій при виконанні розумових завдань, підвищує працездатність.

Показання для застосування .

Симптоматичне лікування погіршення пам’яті та концентрації уваги будь-якого походження. У комплексному лікуванні хронічних розладів мозкового кровообігу, деменції, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, обмінних процесів головного мозку.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Лікарська форма таблетки містить лактозу. Тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції замість таблеток Меморія® потрібно застосовувати препарат у формі крапель.

Оскільки Меморія® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат застосовують у період вагітності або годування груддю у разі, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами.

Діти.Лікарський засіб призначають дітям віком від 6 років.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років: по 1 таблетці;

діти віком від 6 до 12 років: по ½ таблетки.

Застосовувати препарат 2 рази на день.

Для прискорення одужання на початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого усунення симптомів, можливий прийом препарату кожні півгодини-годину до покращання стану, але не більше 4 разів на день, після чого застосовувати 2 рази на день.

Для досягнення максимального ефекту препарат Меморія® рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через годину після їди). Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розсмоктування.

Курс лікуваннязалежно від тривалості захворювання та тяжкості стану становить 1-4 місяці. При необхідності курс можна повторити

Передозування.Випадки передозування не виявлені.

Побічні ефекти.Не виявлені.

У виняткових випадках після застосування препаратів, які містять звіробій, можливі прояви фотосенсибілізації, що зникають після зменшення дози або відміни препарату.

Не було зареєстровано жодного випадку фотосенсибілізації від прийому препарату Меморія®.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. При необхідності застосування з іншими лікарськими засобами слід проконсультуватися з лікарем.

Термін придатності.5 років.

Умови зберігання.Зберігатив оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 12 таблеток у блістері; по 1 або 2, або 3, або 4 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску. Без рецепта.