Перевіряйте ліки
в аптеці
в лікарні
вдома
Всі інструкції в кишені
Підберіть аналоги
з лікарем
Завантажуйте
БЕЗКОШТОВНО

Пошук ліків - результати запиту "парацетамол"

Знайдено препаратів: 30 (показано - 20)

ДИКЛОФЕНАК з ПАРАЦЕТАМОЛОМ
Таблетки, 50 мг/300 мг № 6 у блістері; № 12 (12х1) у блістері в пачці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Diclofenac, combinations
Виробник: ТОВ "Стиролбіофарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5074/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить диклофенаку натрію 50,0 мг, парацетамолу 300,0 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
супозиторії ректальні по 0,08 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПАТ "Монфарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5984/01/01
Склад діючих речовин: 1 супозиторій містить парацетамолу 80 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
супозиторії ректальні по 0,17 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПАТ "Монфарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5984/01/02
Склад діючих речовин: 1 супозиторій містить парацетамолу 170 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
супозиторії ректальні по 0,33 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПАТ "Монфарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5984/01/03
Склад діючих речовин: 1 супозиторій містить парацетамолу 330 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
Таблетки по 200 мг № 10 у блістерах, № 20 (10х2) у блістерах у пачці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПАТ "Галичфарм", Україна
ПАТ "Київмедпрепарат", Україна
Реєстраційний номер: UA/8334/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить парацетамолу у перерахуванні на 100 % речовину – 200 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
таблетки по 200 мг, по 10 таблеток у блістерах
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПАТ "Лубнифарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5877/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить парацетамолу 200 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
Капсули по 500 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я" (всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії), Україна
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАРМЕКС ГРУП" (всі стадії виробництва, контроль якості), Україна
Реєстраційний номер: UA/11685/01/01
Склад діючих речовин: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
Капсули по 325 мг № 10 (10х1), № 20 (10х2) у блістерах
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я" (всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії), Україна
Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАРМЕКС ГРУП" (всі стадії виробництва, контроль якості), Україна
Реєстраційний номер: UA/11685/01/02
Склад діючих речовин: 1 капсула містить парацетамолу 325 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
сироп, 120 мг/5 мл по 100 мл у флаконі, по 1 флакону в пачці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ТОВ "Юрія-Фарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5685/01/01
Склад діючих речовин: 5 мл сиропу містить парацетамолу 120 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
Супозиторії ректальні по 80 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП", Україна
Реєстраційний номер: UA/13185/01/01
Склад діючих речовин: 1 супозиторій ректальний містить 80 мг парацетамолу
ПАРАЦЕТАМОЛ
Супозиторії ректальні по 160 мг, по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ТОВ "ФАРМЕКС ГРУП", Україна
Реєстраційний номер: UA/13185/01/02
Склад діючих речовин: 1 супозиторій ректальний містить 160 мг парацетамолу
ПАРАЦЕТАМОЛ 325 мг
Капсули по 325 мг № 6, № 12 у блістерах; № 30 (6х5), № 120 (12х10) у блістерах у пачці; № 30, № 50 у контейнерах № 1 у пачці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ТОВ "Стиролбіофарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5069/01/01
Склад діючих речовин: 1 капсула містить парацетамолу 325 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ 325 мг
Таблетки по 325 мг № 6, № 12 у блістерах, № 12 (12х1), № 30 (6х5), № 120 (12х10) у блістерах у пачці; № 30, № 50 у контейнерах № 1 у пачці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ТОВ "Стиролбіофарм", Україна
Реєстраційний номер: UA/5069/02/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить парацетамолу 325 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ БЕБІ
Суспензія оральна 120 мг/5 мл по 50 мл або по 100 мл у флаконах № 1
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична компанія "Здоров'я", Україна
Реєстраційний номер: UA/11577/01/01
Склад діючих речовин: 5 мл препарату містять парацетамолу 120 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ ДЛЯ ДІТЕЙ
Сироп, 120 мг/5 мл по 50 мл у флаконі скляному або полімерному № 1 разом з дозувальною ложкою; по 100 мл у флаконі скляному або у банці полімерній № 1 разом з дозувальною ложкою
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Публічне акціонерне товариство "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", Україна
Реєстраційний номер: UA/2514/01/01
Склад діючих речовин: 5 мл сиропу містять 120 мг парацетамолу (у перерахуванні на 100 % суху речовину);
ПАРАЦЕТАМОЛ ЄВРО
Розчин для інфузій, 10 мг/мл по 50 мл або по 100 мл у контейнерах № 1, № 12 в картонній коробці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Ес.Сі. Інфомед Флуідс С.Р.Л., Румунія
Реєстраційний номер: UA/15371/01/01
Склад діючих речовин: 1 мл розчину містить парацетамолу 10 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ НОВЕКО
розчин для інфузій, 10 мг/мл по 100 мл у флаконах № 12
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Амрія Фармасьютікал Індастріз, Арабська Республіка Єгипет
Реєстраційний номер: UA/12819/01/01
Склад діючих речовин: 1 мл розчину містить парацетамолу 10 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ-ВІШФА
Сироп, 120 мг/5 мл по 60 мл або по 90 мл у банці з дозуючою скляночкою в пачці
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика", Україна
Реєстраційний номер: UA/11525/01/01
Склад діючих речовин: 5 мл сиропу містять парацетамолу 120 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ-ДАРНИЦЯ
Таблетки по 200 мг, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці, по 1 або по 10 контурних чарункових упаковок у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна
Реєстраційний номер: UA/4369/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить: парацетамолу 200 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ-ДАРНИЦЯ
Таблетки по 500 мг, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці, по 1 контурній чарунковій упаковці у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна
Реєстраційний номер: UA/4369/01/03
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить: парацетамолу 500 мг
ПАРАЦЕТАМОЛ
Порошок (субстанція) у пакетах подвійних поліетиленових для виробництва нестерильних лікарських форм
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Гранулез Індія Лімітед, Індія
Реєстраційний номер: UA/10089/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу не менше 99,0 % і не більше 101,0 % в перерахунку на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ
Кристалічний порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва стерильних лікарських форм
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Аньцю Луан Фармасьютікал Ко., Лтд, Китай
Реєстраційний номер: UA/14309/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу не менше 99,0 і не більше 101,0 в перерахунку на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ
Кристалічний порошок (субстанція) у двох поліетиленових пакетах для фармацевтичного застосування
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Хебей Цзіхен (Груп) Фармасьютікал Ко., Лтд., Китай
Реєстраційний номер: UA/15280/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу від 99,0 % до 101,0 % в перерахуванні на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ
Порошок кристалічний (субстанція) у пакетах подвійних поліетиленових для фармацевтичного застосування
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Анкю Лу'ан Фармас'ютикал Ко., Лтд., Китай
Реєстраційний номер: UA/5783/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу не менше 99,0 % та не більше 101,0 % у перерахуванні на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ
Порошок дрібнокристалічний (АРС 176) (субстанція) у подвійних поліетиленових пакетах для виробництва нестерильних лікарських форм
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Атабай Кім'я Санаї Ві Тікарет А.С., Туреччина
Реєстраційний номер: UA/11492/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу від 99,0% до 101,0% у перерахуванні на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ
Порошок кристалічний (субстанція) у пакетах подвійних поліетиленових для виробництва стерильних лікарських форм
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Срі Крішна Фармасьютікалс Лімітед, Індія
Реєстраційний номер: UA/11991/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу не менше 99,0 % і не більше 101,0 % у перерахунку на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ
порошок кристалічний (субстанція) для фармацевтичного застосування у подвійних поліетиленових мішках
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Хебей Цзіхен (Груп) Фармасьютікал Ко., Лтд., Китай
Реєстраційний номер: UA/16230/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу від 99.0 % до 101.0 %, у перерахунку на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ (АРС 154)
Порошок (субстанція) у пакетах подвійних поліетиленових для фармацевтичного застосування
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Атабай Кіміа Санайі Ве Тікарет А.С., Туреччина
Реєстраційний номер: UA/11823/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу не менше 99,0 % та не більше 101,0 % у перерахуванні на суху речовину
ПАРАЦЕТАМОЛ DC 90 %
Суміш порошку та гранул (субстанція) у подвійних поліетиленових пакетах для фармацевтичного застосування
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Атабай Кім'я Санаї Ві Тікарет А.С., Туреччина
Реєстраційний номер: UA/12075/01/01
Склад діючих речовин: парацетамолу 90 г
ПАРАЦЕТАМОЛ DC-90
Суміш порошку та гранул (субстанція) у подвійних поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських форм
Міжнародна непатентована назва (МНН): Paracetamol
Виробник: Чжецзян Кангле Фармасьютікал Ко., Лтд., Китай
Реєстраційний номер: UA/8523/01/01
Склад діючих речовин: 100 г субстанції містять: парацетамолу - 90 г;вміст парацетамолу від 87,5 % до 92,5 % у перерахуванні на суху речовину