ДИКЛОФЕНАК-ВІОЛА - аналоги за діючою речовиною

Знайдено препаратів: 24 (співпадає ATC-код M02AA15)

Знайти аналоги до ДИКЛОФЕНАК-ВІОЛА за основними структурними та хімічними властивостями (рівень 4 ATC-класифікації)

ATC-рівень 4 - Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування - M02AA

ATC-рівень 3 - Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м'язового болю - M02A

ATC-рівень 2 - Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м'язового болю - M02

ATC-рівень 1 - Засоби, що впливають на опорно-руховий апарат - M

Зображення завантаження мобільного додатку Ліки Контроль
Підібрати аналог та погодити його вживання прямо під час прийому у лікаря. Завантажуйте Ліки Контроль безкоштовно
АРГЕТТ СПРЕЙ
спрей нашкірний, розчин 4 % по 12,5 г або 25 г у флаконах з дозуючим пристроєм та захисним ковпачком; по 1 флакону у картонній коробці
Країна-виробник: Німеччина
Реєстраційний номер: UA/12446/01/01
Склад діючих речовин: 1 г розчину містить диклофенаку натрію 40 мг
ВОЛЬТАРЕН ЕМУЛЬГЕЛЬ
емульгель для зовнішнього застосування 1 % по 20 г, або по 50 г, або по 100 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці
Країна-виробник: Швейцарія
Реєстраційний номер: UA/1811/01/01
Склад діючих речовин: 1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг, що відповідає 10 мг диклофенаку натрію
ВОЛЬТАРЕН ФОРТЕ
емульгель для зовнішнього застосування 2,32 % по 50 г або 100 г у тубі; по 1 тубі у картонній коробці
Країна-виробник: Швейцарія
Реєстраційний номер: UA/1811/01/02
Склад діючих речовин: 1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 23,2 мг, що відповідає 20 мг диклофенаку натрію
ВОЛЬТАРЕН® ПЛАСТИР 24 ГОДИНИ
Пластир трансдермальний 15 мг, по 2 або 5 пластирів в пакетику, по 1 або 2 пакетики в коробці
Країна-виробник: Греція
Реєстраційний номер: UA/9383/03/01
Склад діючих речовин: 1 пластир площею 70 см2 або 140 см2 містить: диклофенаку натрію 15 мг
ВОЛЬТАРЕН® ПЛАСТИР 24 ГОДИНИ
Пластир трансдермальний 30 мг, по 2 або 5 пластирів в пакетику, по 1 або 2 пакетики в коробці
Країна-виробник: Греція
Реєстраційний номер: UA/9383/03/02
Склад діючих речовин: 1 пластир площею 70 см2 або 140 см2 містить: диклофенаку натрію 30 мг
ДИКЛАК® ГЕЛЬ
Гель 5 % по 50 г або по 100 г у тубі № 1
Країна-виробник: Німеччина
Реєстраційний номер: UA/8908/01/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 50 мг
ДИКЛАК® ЛІПОГЕЛЬ
гель 1 % по 50 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці
Країна-виробник: Німеччина
Реєстраційний номер: UA/0981/02/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить натрію диклофенаку 10 мг
ДИКЛОСАН
гель по 40 г у тубі, по 1 тубі у пачці з картону
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/5712/01/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить: натрію диклофенаку (у перерахунку на суху речовину) — 10 мг, кислоти нікотинової — 10 мг
ДИКЛОФЕНАК
Гель 10 мг/г по 40 г у тубі № 1
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/0708/02/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенак натрію – 10 мг
ДИКЛОФЕНАК
Гель, 50 мг/г по 40 г у тубі № 1
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/0708/02/02
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить: диклофенак натрію – 50 мг
ДИКЛОФЕНАК
гель 5% по 40 г, 50 г, 100 г у тубі в пачці
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/7167/01/02
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 50 мг
ДИКЛОФЕНАК НАТРІЮ
гель 10 мг/г по 40 г у тубах № 1 в пачці
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/6814/01/01
Склад діючих речовин: 100 г гелю містять диклофенаку натрію 1 г у перерахуванні на суху речовину
ДИКЛОФЕНАК-ЗДОРОВ'Я
гель 1 % по 30 г або по 50 г у тубі; по 1 тубі в картонній коробці
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/1539/01/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг
ДИКЛОФЕНАК-ЗДОРОВ'Я УЛЬТРА
Гель 50 мг/г по 50 г у тубі № 1
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/1539/01/03
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 50 мг
ДИКЛОФЕНАК-ЗДОРОВ'Я ФОРТЕ
Гель, 30 мг/г по 50 г у тубах № 1
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/1539/01/02
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 30 мг
ДИКЛОФЕНАК-ЗДОРОВ’Я УЛЬТРА
спрей нашкірний, розчин, 40 мг/мл по 30 мл або по 50 мл у флаконі зі скла з клапаном-насосом, насадкою-розпилювачем та захисним ковпачком, по 1 флакону у коробці з картону
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/1539/03/01
Склад діючих речовин: 1 мл препарату містить диклофенаку натрію 40 мг
ДІКЛОСЕЙФ®
емульсійний гель для зовнішнього застосування 1,16 % по 30 г у тубі, по 1 тубі у картонній упаковці
Країна-виробник: Індія
Реєстраційний номер: UA/16445/02/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить 11,6 мг диклофенаку діетиламіну у перерахуванні на диклофенак натрію 10 мг
ДІКЛОСЕЙФ® ФОРТЕ
емульсійний гель для зовнішнього застосування 2,32 % по 30 г у тубі, по 1 тубі у картонній упаковці
Країна-виробник: Індія
Реєстраційний номер: UA/16445/02/02
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить 23,2 мг диклофенаку діетиламіну у перерахуванні на диклофенак натрію 20 мг
КЛОДИФЕН
гель, 10 мг/г, по 45 г в тубі; по 1 тубі у картонній коробці
Країна-виробник: Румунія
Реєстраційний номер: UA/10810/02/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг
КЛОДИФЕН
гель, 50 мг/г по 45 г у тубах; по 1 тубі у картонній коробці
Країна-виробник: Румунія
Реєстраційний номер: UA/13861/01/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 50 мг
НАКЛОФЕН
Гель, 10 мг/г, по 60 г гелю у тубі, по 1 тубі у картонній коробці
Країна-виробник: Словенія
Реєстраційний номер: UA/3480/05/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить сіль диклофенаку диетиламонію у перерахуванні на диклофенак натрію 10 мг
ОЛФЕН®
Пластир трансдермальний по 140 мг/12 годин на 140 см2 № 2: по 2 пластири у пакеті з паперово-алюмінієво-поліетиленової плівки; по 1 пакету в картонній коробці; № 5: по 5 пластирів у пакеті з паперово-алюмінієво-поліетиленової плівки; по 1 пакету в картонній коробці; № 10: по 5 пластирів у пакеті з паперово-алюмінієво-поліетиленової плівки; по 2 пакети в картонній коробці
Країна-виробник: Німеччина
Реєстраційний номер: UA/5930/01/01
Склад діючих речовин: 1 пластир містить диклофенаку натрію 140 мг/12 годин на 140 см2
ОЛФЕН® ГІДРОГЕЛЬ
Гель 1 % по 20 г або по 50 г гелю в алюмінієвій тубі, по 1 тубі в коробці з картону
Країна-виробник: Німеччина
Реєстраційний номер: UA/0646/02/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;
РАПТЕН ГЕЛЬ
гель 1 % по 40 г у тубі, по 1 тубі в картонній упаковці
Країна-виробник: Сербія
Реєстраційний номер: UA/1785/03/01
Склад діючих речовин: 1 г гелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг (що відповідає 10 мг диклофенаку натрію);