БРОМГЕКСИН 4 БЕРЛІН-ХЕМІ - аналоги за діючою речовиною

Знайдено препаратів: 6 (співпадає ATC-код R05CB02)

Знайти аналоги до БРОМГЕКСИН 4 БЕРЛІН-ХЕМІ за основними структурними та хімічними властивостями (рівень 4 ATC-класифікації)

ATC-рівень 4 - Муколітичні засоби - R05CB

ATC-рівень 3 - Відхаркувальні засоби, за виключенням комбінованих препаратів, що містять протикашльові засоби - R05C

ATC-рівень 2 - Засоби, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань - R05

ATC-рівень 1 - Засоби, що діють на респіраторну систему - R

Зображення завантаження мобільного додатку Ліки Контроль
Підібрати аналог та погодити його вживання прямо під час прийому у лікаря. Завантажуйте Ліки Контроль безкоштовно
БРОМГЕКСИН
Таблетки по 8 мг № 20 у блістерах
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/1688/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг
БРОМГЕКСИН
таблетки по 8 мг, по 20 таблеток у блістерах
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/1688/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг
БРОМГЕКСИН 8 БЕРЛІН-ХЕМІ
таблетки, вкриті оболонкою, по 8 мг по 25 таблеток у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці
Країна-виробник: Німеччина
Реєстраційний номер: UA/9663/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить бромгексину гідрохлориду 8 мг
БРОМГЕКСИН ГРІНДЕКС
сироп, 4 мг/5 мл по 100 мл у флаконі; по 1 флакону в пачці із картону
Країна-виробник: Латвія
Реєстраційний номер: UA/3727/02/01
Склад діючих речовин: 5 мл сиропу містить 4 мг бромгексину гідрохлориду
БРОМГЕКСИН-ДАРНИЦЯ
Таблетки по 8 мг по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 5 контурних чарункових упаковок у пачці; по 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 20 таблеток у контурних чарункових упаковках
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/5902/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг
БРОМГЕКСИН-ЗДОРОВ'Я
таблетки по 8 мг по 20 таблеток у блістерах; по 10 таблеток у блістері, по 2 або по 5 блістерів у картонній коробці
Країна-виробник: Україна
Реєстраційний номер: UA/7336/01/01
Склад діючих речовин: 1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг